PRISTATYMAS

Užsakyta prekė bus išsiųsta per 3-5 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekė yra gaminama, pristatymas su klientu derinamas individualiai.

Jeigu prekes atsiimsite butike Vanilės namai, H. Manto g. 3, Klaipėda, lauksime jūsų su paruoštomis prekėmis.  Atsiėmimo laiką rekomenduojame susiderinti individualiai.

Jeigu pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos Jums į namus, prekes pristatys kurjerių tarnyba, kuri susisieks su Jumis dėl prekių pristatymo laiko.

Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kiti duomenys – užsakymas nevykdomas.

Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių priimame tik pristatę prekę. Klientui apžiūrėjus prekę yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado vėliau transportuojant ar nešant prekes į kitą vietą nepriimamos.

Prekės pristatomos darbo dienomis I-V: nuo 10.00 – 19.00 val.

Jei turite papildomų klausimų, rašykite mums el. paštu kristina@vanilesnamai.lt

Blog at WordPress.com.